Ceník

CENÍK – NÁVRH BYTOVÝCH INTERIÉRŮ

Ke každé zakázce přistupuji individuálně. Cena návrhu interiéru je vždy odvislá od složitosti a potřeb nejen klienta, ale i prostoru samotného.

Cenu stanovuji individuálně na základě předpokládaného času, který bude potřebný na vypracování zakázky a rozsahu prací, který vyplyne z konkrétních potřeb klienta při úvodní konzultaci, ne na základě metrů čtverečních či procentuální částky z ceny celkové realizace.

Celý proces zakázky je nejprve naplánován a rozdělen do několika na sebe navazujících fází. Každé fázi odpovídá předem dohodnutá a klientem schválená částka. Platební kalendář je nastaven tak, že klient platí před započetím prací na danou fázi – tzn. po skončení první fáze následuje platba za další fázi atd.
Platby dodavatelům projektu (elektrikáři, instalatéři, malíři, dodavatelé nábytku a osvětlení apod.) probíhají přímo mezi klientem a daným dodavatelem na základě předem dodané cenové nabídky.

Pro představu uvádím přibližné rozpětí cen za návrh interiéru běžných místností:

Zádveří – od 3.500Kč
Dětský pokoj – od 8.500Kč
Obývací pokoj (bez kuchyně, jídelny) – od 12.000Kč

Konkrétní příklad:

Návrh kompletní rekonstrukce obývacího pokoje spojeného s jídelním koutem o velikosti 36 m2 v rodinném domě – návrh zahrnoval prvotní koncept, barevné řešení, vzorkovnici materiálů, stanovení půdorysu, 2D výkresy, osvětlovací schéma, 3D vizualizaci prostoru, výkresy nábytků na míru a konkrétní nákupní seznam zařizovacích předmětů – “katalogový list”. Trvání zakázky bylo 20 týdnů a konečná cena byla 29.500 Kč.

V případě komerčních prostor se cenová nabídka vypracuje individuálně

Renata Šimetková
interiérová designérka

+420 777 900 129
renata@design-rs.cz

Interiérový design bytový architekt interiérový designér
bytový architekt návrhy interiérů realizace interiérový designér
interiérový design interiérů návrhy interiérů
návrhy vestavěných nábytků moderní interiéry
bytový designér rekonstrukce bytů rekonstrukce domů
Home Staging redesign restyling interiérů