Služby

Re-design interiérů

Nabízím doladění stávajícího interiéru, jeho dekorování, styling, poradenství při jeho zařizování, při změnách a úpravách bytů nebo komerčních prostor a také konzultace ohledně vhodného dispozičního řešení, barev a stylu. V tomto případě pracuji se stávajícím zařízením a doplňky. Jedná se spíše o úpravy menšího rozsahu, kdy se například řeší barevné schéma místnosti, částečně se obměňuje některé zařízení, nebo se mění dispozice a doplňují se nové prvky a dekorace s ohledem na charakter stavby.

Tato služba nabízí rychlý a finančně nenáročný způsob, jak nemovitost a její atmosféru vylepšit a zútulnit a jak do prostoru přinést nový styl nenákladnými úpravami, které mají v konečném důsledku značný efekt.

Re-design (re-styling) interiéru je možné využít jak v rezidenčních interiérech (domy, byty), tak v interiérech komerčních (hotely, restaurace, kanceláře, kadeřnictví, obchody a další…). Je vhodný pro všechny, kteří nejsou spokojeni s momentálním stavem svého interiéru, ale nechtějí do přeměny vkládat velké investice.

Poradím s:

  • Přesunem a přestavbou existujícího nábytku a doplňků
  • Reorganizací pokojů (pracovna, dětské pokoje, úložné prostory)
  • Návrhy barevných schémat
  • Výběrem nového vybavení a dekoračních předmětů
  • Umístěním osvětlení

Renata Šimetková
interiérová designérka

+420 777 900 129
renata@design-rs.cz

Interiérový design bytový architekt interiérový designér
bytový architekt návrhy interiérů realizace interiérový designér
interiérový design interiérů návrhy interiérů
návrhy vestavěných nábytků moderní interiéry
bytový designér rekonstrukce bytů rekonstrukce domů
Home Staging redesign restyling interiérů